ГЕЛЬСІНКІ (QHA) -

Зустріч президентів США і Росії Дональда Трампа і Володимира Путіна розпочалася у Гельсінкі (Фінляндія) сьогодні, 16 липня.

Зустріч триває у президентському палаці в центрі Гельсінкі. Президенти мали зустрітися о 13:15, однак запізнилися практично на годину.

Літак Путіна запізнився на 35 хвилин, однак він першим приїхав на місце зустрічі, після нього на місце прибув Трамп з дружиною. Спільно з головою США приїхав і державний секретар США Майк Помпео.

Усього на спілкування президентів виділили близько трьох годин, з яких півтори години — на бесіду без помічників і членів делегації. Після зустрічі сторони проведуть прес-конференцію.

QHA повідомляло, що у Фінляндії ухвалили рішення тимчасово відновити контроль на кордонах з іншими країнами ЄС через зустрічі Трампа й Путіна.

Особлива увага буде приділятися тим, хто прибуває до Фінляндії через аеропорт Вантаа і морські порти Гельсінкі і Турку. Перевірки будуть вибірковими. У першу чергу, перевіряти будуть іноземців, які викликали підозру в спецслужб.

Джерело: Європейська правда

ФОТО: Reuters

QHA