КИЇВ (QHA) -

Організатори кампанії за звільнення Олега Сенцова опублікували на своїй сторінці у Facebook заклик до проведення термінових дебатів з питання звільнення всіх українських в'язнів Кремля.

У повідомленні наголошується, що у наступний понеділок, 25 червня, відкривається сесія Асамблеї, на яку зберуться усі парламентські делегації країн-членів Ради Європи.

— Нам потрібно, щоб вони провели термінові дебати з питання звільнення Олега Сенцова і всіх 70-ти заручників Кремля, — йдеться у заяві.

Організатори при цьому відзначають, що досягти цієї мети буде непросто, та як Кремль має сильну підтримку в Раді Європи.

— Ще у минулому році Путін розпочав "многоходовку" зі зняття санкцій з російської делегації, яку підтримує частина керівництва організації і низка членів Асамблеї. Нам важливо зіграти командою, — йдеться у повідомленні.

Організатори закликають відправити від свого імені електронною поштою відкритого листа учасників глобальної акції #SaveOelgSentsov до президента, генерального секретаря і головам усіх політичних груп Парламентської асамблеї Ради Європи.

Текст листа за посиланням: clc.to/IiNOjA
Електронні адреси за посиланням: clc.to/5FTazA

Нагадаємо, вчора сестра Олега Сенцова Наталія Каплан закликала підписати петицію з вимогою звільнити українського режисера. Каплан зазначила, що здоров'я Сенцова погіршується щодня і є велика загроза того, що у політв'язня відмовлять нирки.

QHA