КИЇВ (QHA) -

25-річний житель Києва Ігор Кравченко став наймолодшим українцем в історії, який пробіг шість марафонів серії World Marathon Majors. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

— Шлях довжиною в 4 роки, по два, а то й три марафони на рік — головне було тримати темп і ритм серця. Десятки тисяч доларів, пара трійок тренерів зі своїми підходами і методами, з десяток травм, піввідра сліз, сотні кілометрів, а наприкінці шляху завжди біль і порожнеча, за якою, власне, і гнався. Ось вона, одна з моїх довгострокових цілей вже під носом — завтра я побіжу і покладу її собі до скарбнички на все життя, — написав він перед стартом останнього лондонського марафону.

Марафони проводилися у таких містах, як Берлін (Німеччина), Токіо (Японія), Нью-Йорк (США), Бостон (США), Чикаго (США) і Лондон (Великобританія).

QHA повідомляло, що збірна України з підводного спорту завоювала 36 нагород на Кубку світу в Лейпцігу і очолила командний медальний рейтинг. Найуспішнішим етап у Німеччині став для Олександра Одинокова, який завоював три золоті медалі на дистанціях 200, 400 і 800 метрів вільним стилем.

QHA