КИЇВ (QHA) -

На передматчевій прес-конференції перед зустріччю з португальською «Бенфікою» тренер столичного клубу, спілкуючись з пресою, сказав, що футболісти хочуть реабілітуватися за останні невдалі результати команди і вийдуть на поле НСК «Олімпійський» з метою заробити три очки.

Однак під час гри склалося враження, що деякі гравці не слухали установку на матч, яку їм давав Сергій Ребров.

Можна було б зрозуміти невдачі нашої команди, якби «Динамо» протистояло іменитим «Барселоні», «Реалу» або «Баварії», але в грі з суперником, у чиєму складі багато молодих гравців, кияни зобов'язані були як мінімум не програти.

При погляді на статистику матчу може скластися враження, що підопічні Реброва перемагали. Динамівці зробили більше ударів по воротах, більше володіли м'ячем, віддали більше точних передач і подали більше кутових, проте всього цього не вистачило для перемоги.

«Бенфіка» відчувала себе абсолютно спокійно на головному стадіоні України, і рідкісний пресинг з боку наших футболістів зовсім не напружував португальців.

Технічна команда Жорже Жезуса без проблем проходила оборонні редути динамівців, добираючись до воріт Артура Рудька.

І одна з таких атак на 8-й хвилині завершилася порушенням правил з боку захисника киян Антунеша на гравця «Бенфіки» у своєму штрафному, що призвело до призначення пенальті у ворота нашого голкіпера.

Аргентинський хавбек португальців Едуардо Сальвіо спокійно реалізував одинадцятиметровий, розвівши м'яч і нашого кіпера по різних кутах і зробивши рахунок 0: 1 на користь португальців.

Після пропущеного футболісти «Динамо» активізувалися і відразу ж створили кілька небезпечних моментів, в один з яких Ярмоленко зробив передачу на протилежний фланг, звідки Дерліс Гонсалес пробив головою, але, на жаль українських уболівальників, у створи воріт не потрапив.

Головний тренер «Динамо» після матчу дуже точно зазначив, що деякі футболісти втратили мотивацію та не викладаються на всі сто.

У другому таймі від чемпіона України очікували агресивної гри в атаці, але замість неї отримали нехитру контратаку від гостей і безвольний захист від наших, яка закінчилася другим пропущеним м'ячем.

На 55-й хвилині на табло НСК «Олімпійський» горіло 0: 2, а найобразливіше було бачити небажання деяких гравців клубу йти уперед і пресингувати розслаблених португальців.

Головну зірку біло-синіх Ярмоленка цього вечора закрили. Пізніше партнери по команді створили йому небезпечний момент, вивівши один на один з воротарем «Бенфіки», але наш вінгер забарився і не підібрав ногу для удару, а коли пробив — потрапив в обороняючого ворота лісабонців.

Фанати українського чемпіона журилися небажанням футболістів йти вперед і атакувати, можна було почути думки уболівальників про заміну складу команди молоддю, яка в обід переграла своїх візаві з «Бенфіки» в юнацькій Лізі чемпіонів.

«Динамо» без шансів поступилося португальцям — і це факт. Можливо, головному тренеру і правда пора дати шанс молоді?