КИЇВ (QHA) -

Посольство Великобританії в Україні опублікувало рекомендації уболівальникам футбольного клубу "Ліверпуль" щодо поведінки у Києві, де 26 травня відбудеться фінал Ліги чемпіонів.

Дипломати просять британців бути дуже обережними і пильними, так як, за їхніми словами, в столиці України "бувають випадки нападу на іноземних громадян, деякі з яких проходять на расовому ґрунті".

У зв'язку із політичною ситуацією в країні (відносини між Україною і Росією) в рекомендаціях також просять громадян Великобританії уникати будь-яких дій, які можуть спровокувати ворожу реакцію.

Нагадаємо, глава прикордонної служби Петро Цигикал повідомив, що уболівальників на фінальні матчі Ліги чемпіонів, які відбудуться у Києві, пропускатимуть через кордон у прискореному режимі.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков при цьому уточнив, що на фінал Ліги чемпіонів не будуть пускати вболівальників, які раніше незаконно відвідували окупований Росією Крим.

Відзначимо, фінальні матчі головного футбольного клубного турніру Європи відбудуться у Києві на стадіоні "Олімпійський".

Джерело: gov.uk

QHA