КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 29 грудня, Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України дискваліфікував довічно 18 футболістів, які брали участь в матчах терористичної "ДНР".

Про це заявили у прес-службі ФФУ.

— КДК ФФУ розглянув справу про заяву Служби безпеки України по футболістам, які брали участь у футбольних матчах в складі т.зв. "ДНР", і вирішив заборонити довічно здійснювати будь-яку діяльність, пов'язану із футболом, — йдеться у повідомленні.

Раніше повідомлялося, що футбольний арбітр Юрій Вакс, який раніше судив українську Прем'єр-лігу, погодився працювати в окупованому Криму.

Вакс був призначений арбітром матчу за Суперкубок Криму між «Євпаторією» і «Севастополем». Це означає, що Юрій Вакс відмовився від подальшого продовження кар'єри в Україні і буде працювати на змаганнях анексованого Росією півострова.

З 2014 року Вакс формально представляв Хмельницький і був одним з топових українських суддів, хоча продовжував жити в Сімферополі. На початку червня Вакс, який є арбітром ФІФА, разом із ще одним суддею з Сімферополя — Анатолієм Жабченко — потрапив до бази сайту «Миротворець». Обидва неодноразово незаконно перетинали український кордон, літаючи з Сімферополя до Москви.

QHA