СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

В анексованому Криму не діятимуть фан-зони на час проведення Чемпіонату світу з футболу, заявив президент Кримського футбольного союзу Юрій Ветоха.

За його словами, головна причина — величезна кількість регламентуючих документів, деякі з яких просто неможливо втілити у життя.

Також маріонетковій владі не вдалося досягти домовленості з цього приводу з Міжнародною федерацією футболу (FIFA).

— Я вважаю, що фан-зони у нашому випадку практично нереально зробити. Дуже багато обмежень і вимог, і я не бачу, що хтось зміг би це зробити. Дуже багато регламентуючих документів, і деякі просто неможливо втілити у життя, — заявив він.

При цьому на початку року Ветоха допускав можливість роботи фан-зон в Криму, посилаючись на усний дозвіл, отриманий від FIFA.

Раніше підконтрольне Кремлю міністерство туризму Криму заявило, що очікує збільшення потоку туристів у травні – червні цього року в зв'язку із Чемпіонатом світу з футболу — 2018, який відбудеться в Росії.

На думку заступника міністра курортів і туризму Криму Людмили Бабій, туристами, які відвідають анексований півострів, стануть футбольні вболівальники з найближчих локацій чемпіонату.

Джерело: blackseanews.net

QHA