КИЇВ (QHA) -

 

Хабіб Нурмагомедов, російський боєць і чемпіон світу зі змішаних єдиноборств (UFC) у легкій вазі, планував отримати українське громадянство і міг би представляти на спортивних турнірах Україну.

Про це заявив його дядько, який проживає у Полтаві, Алекс Нурмагомедов.

За його словами, Хабіб жив і тренувався у Полтаві й хотів там залишитися. Однак йому відмовили в українському громадянстві, і спортсмен переїхав до Росії.

— Ми докладали максимум зусиль, щоб Хабіб отримав громадянство в Україні. Ми цінуємо, любимо і поважаємо Україну та її народ. Я скажу, що краще народу немає. Кажуть, що батьківщина там, де ти народився. Але я вважаю, що батьківщина там, де тобі добре. Ми планували, щоб Хабіб виступав за Україну, але не змогли цього зробити.

За словами дядька Нурмагомедова, документи на отримання українського громадянства Хабіб подавав декілька разів, але у полтавському ОВІРі йому відмовляли.

— Хабіб питав, чому не дають паспорт, чому вони так дивляться на цю ситуацію? Я відповідав йому, що не знаю і нічого зробити не можу. А звідси ми вже відправили Хабіба в Росію, йому дали паспорт, і він полетів.

В Україні Нурмагомедов виступав за клуб "Антарес-2000" і київський клуб "Combat-DOBRO".

Нагадаємо, бій між Хабібом Нурмагомедова і ірландцем Конором Макгрегором називали одним з найбільш рейтингових в історії змішаних єдиноборств. Нурмагомедов успішно захистив свій чемпіонський титул, примусивши Макгрегора здатися після задушливого прийому.

 

Як писало QHA, український боєць Павло Кущ також переміг удушенням ззаду двоюрідного брата Хабіба Нурмагомедова — Абубакара. Бій проводився у Вашингтоні, у рамках турніру PFL 3.

 

Джерело: Спорт Экспресс

QHA