СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Окуповані Крим і Севастополь поки не отримали від ФІФА схвалення на трансляцію матчів Чемпіонату світу – 2018. Про це повідомив так званий керівник Кримського футбольного союзу Юрій Ветоха.

Він зазначив, що швидше за все анексований півострів залишиться без фан-зон чемпіонату.

Ветоха заявив, що фан-зони можуть не встановити через дорожнечу організації, а не через те, що ФІФА не погоджує телетрансляцію матчів.

У свою чергу «директор департаменту громадських комунікацій» Олег Беркович підкреслив, що окупований Севастополь ще чекає на відповіді від ФІФА.

— Поки що у ФІФА не відповіли на запити з приводу трансляції матчів. Можливо, рішення буде ухвалено в екстреному порядку, але поки ні нам, ні Сімферополю, ні Ялті не відповіли, — сказав він.

Нагадаємо, український політв'язень Кремля Микола Карпюк у день свого народження, 21 травня, закликав уболівальників не їхати на Чемпіонат світу з футболу в Росію.

Раніше глава МЗС України Павло Клімкін у Twitter закликав українців не їхати в Росію на Чемпіонат світу з футболу – 2018.

У відповідь МЗС РФ образило Павла Клімкіна. Зовнішньополітичне відомство РФ опублікувало звернення до громадян України українською мовою, де назвало Клімкіна дурнем.

Джерело: Меридіан Севастополь

QHA