КИЇВ (QHA) -

Віце-прем'єр-міністр України В'ячеслав Кириленко заявив, що через виступи українських спортсменів у Росії Києву важко доводити світу агресію РФ.

Про це чиновник написав у Twitter, прокоментувавши перемогу українського боксера Олександра Усика над росіянином Муратом Гассієвим.

— Усик, безсумнівно, класний боксер. Але ще декілька подібних подій у Москві за участю українців, і в агресію Росії проти України у світі вже ніхто не повірить. Тільки в "дружбу". І це серйозно, — написав Кириленко.

Нагадаємо, Олександр Усик здобув перемогу над росіянином Муратом Гассієвим. Бій відбувся у московському спорткомплексі «Олімпійський». Усик — перший в історії українець, який став абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі. Він завоював пояси WBC, WBO, WBA, IBF, The Ring, Трофей Мохаммеда Алі та 10 млн дол призових.

Абель Санчес, тренер російського боксера Мурата Гассієва, заявив про бажання провести бій-реванш з українським боксером. Тренер Гассієва зазначив, що бій розвивався не так, як вони розраховували.

QHA