КИЇВ (QHA) -

У суботу, 26 травня, очікується прибуття до Києва до 100 тисяч уболівальників на фінал Ліги чемпіонів. Такою інформацією сьогодні на прес-конференції поділився менеджер з транспорту і мобільності під час проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА Сергій Хижняк.

— Що стосується вболівальників з інших країн — їх очікується близько 20 тисяч. Аеропорт "Бориспіль" буде працювати на межі своїх можливостей. Зокрема, буде використаний військовий сектор, а також відкриють законсервований термінал "B", — зазначив він.

Також головний представник КМДА з питань пов'язаних з проведенням фіналів Ліги чемпіонів УЄФА Андрій Мірошниченко на прес-конференції анонсував фотоконкурс, в якому зможуть взяти участь усі бажаючі, і по завершенню якого буде розіграно 10 футбольних м'ячів з автографами фіналістів.

— Готуючись до цієї події, нам не потрібно було здійснювати великих інфраструктурних проектів. Це не так як з Євро – 2012, коли уся економіка працювала на одну подію. Ми довели, що готові проводити такі заходи ще на Євробаченні, у минулому році, — підкреслив Мірошниченко.

Спікери додали, що тестовий етап усіх проектів до Ліги чемпіонів був завершений, і що Київ повністю готовий до проведення спортивного заходу і прибуттю великої кількості туристів та уболівальників.

Нагадаємо, раніше у зв'язку із проведенням у Києві фіналу Ліги чемпіонів були посилені заходи безпеки у столичному аеропорту і пункті перетину кордону.

QHA