КИЇВ (QHA) -

На XXIІI зимові Олімпійські ігри до Південної Кореї поїдуть 33 українських спортсмена. Про це повідомили у прес-службі Національного олімпійського комітету України (НОК).

Українські спортсмени змогли виконати умови кваліфікаційного відбору міжнародних федерацій із зимових видів спорту і отримати відповідні ліцензії, що дають право на участь в Олімпійських іграх.

— Наші олімпійці змагатимуться з найкращими атлетами планети у 9 з 15 видів спорту, а саме: у біатлоні (11 спортсменів), фігурному катанні (4 спортсмена), санному спорті (6 спортсменів), фрістайлі (3 спортсмени), лижних гонках (4 спортсмена), гірськолижному спорті (2 спортсмена), сноубордингу (1 спортсмен), скелетоні (1 спортсмен) і лижному двоєборстві (1 спортсмен), — відзначили у прес-службі.

У НОК повідомили, що для участі в зимових Олімпійських іграх українські спортсмени у 2016 — 2018 рр. брали участь в ліцензійних змаганнях та завойовували необхідні бали для загального рейтингу.

QHA повідомляло, що 23 січня Олімпійську збірну України урочисто проводжали на Ігри до південнокорейського Пхенчхану. Церемонія відбулася у приміщенні київської філармонії. На офіційних проводах зимової збірної були представники фігурного катання і біатлоністки, на виступи яких і покладаються основні надії.

QHA