МОСКВА (QHA) -

Російські спортсмени одягнуть на відкриття зимових Олімпійських ігор 2018 року у Пхьончхані (Південна Корея) куртки сірого кольору.

Про це заявив глава Олімпійського комітету Росії Олександр Жуков.

За його словами, замість напису Russia на куртці буде кругла емблема «спортсмени-олімпійці з Росії».

— По формі сірі куртки. Єдине, що на них були кольори прапора вертикальні, а ззаду був напис Russia англійськими літерами. А тепер смужки будуть закриті сірим шарфом, а замість напису буде кругла емблема "спортсмени-олімпійці з Росії", сказав він.

Нагадаємо, на початку грудня збірну Росії офіційно усунули від участі в зимових Олімпійських іграх 2018 року в південнокорейському Пхьончхані. Чиновникам російського олімпійського комітету і Міністерства спорту РФ також відмовлено в акредитації на Олімпіаду.

Російські спортсмени, яких не викрили у вживанні допінгу, можуть взяти участь в іграх під нейтральним прапором. Команда називатиметься «Олімпійські спортсмени з Росії».

Зазначимо, влітку 2016 року МОК створив дві комісії для розслідування звинувачень, поданих у доповіді канадського професора права Річарда Макларена, який очолював незалежну комісію Всесвітнього антидопінгового агентства WADA щодо РФ. Перша з них розслідує звинувачення в систематичних маніпуляціях з допінг-пробами в Росії.

Друга комісія вивчає звинувачення щодо використання допінгу окремими російськими спортсменами на зимовій Олімпіаді 2014 року в Сочі.

QHA