РІО-ДЕ-ЖАНЕЙРО (QHA) -

Українська чоловіча збірна з футболу 7 на 7 осіб для спортсменів з наслідками ДЦП виграла золото Паралімпади в Ріо-де-Жанейро. У фінальному матчі з рахунком 2:1 наші спортсмени переграли збірну Ірану, повідомляє «Громадське».

Серед наших футболістів відзначилися Володимир Антонюк, який забив гол на 26-й хвилині матчу, й Артем Красильников, який забив вирішальний гол на 65-й хвилині зустрічі.

Варто відзначити, що всі матчі в Ріо українська футбольна команда завершила перемогами. Обіграні були збірні Ірландії, Великобританії, Нідерландів і Бразилії.

Футбольне золото стало рекордним 37-м для збірної України на Паралімпіаді. Зараз у скарбничці українських спортсменів аж 102 медалі. Таким чином, Україна впевнено утримує третє місце в Ріо, показуючи найкращий результат за всю історію своєї участі в змаганнях.

Нагадаємо, українська збірна з футболу вже отримувала раніше золото Паралімпіади в Афінах (2004 рік) і Пекіні (2008 рік), а срібло - в Сінді (2000) і Лондоні (2012).