КИЇВ (QHA) -

Сьогодні, 30 березня, президент України Петро Порошенко під час зустрічі з учасниками XII зимових Паралімпійських ігор вручив спортсменам державні нагороди. Про це заявили у прес-службі Адміністрації президента.

За значний особистий внесок у розвиток паралімпійського руху, забезпечення високих спортивних результатів національної паралімпійської збірної командою України на XII зимових Паралімпійських іграх — 2018 орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня був нагороджений дворазовий чемпіон Паралімпійських ігор з біатлону Віталій Лук'яненко, орденом За заслуги І ступеня — срібний призер Паралімпійських ігор з лижних гонок Григорій Вовчинський, орденом за заслуги ІІ ступеня — бронзовий призер Паралімпійських ігор з біатлону Анатолій Ковалевський та чемпіон і бронзовий призер Паралімпійських ігор з лижних гонок Максим Яровий.

Орден За заслуги III ступеня отримали: чемпіонка Паралімпійських ігор з лижних гонок Юлія Батенкова-Бауман, дворазовий чемпіон, триразовий срібний і бронзовий призер Паралімпійських ігор з біатлону та лижних гонок Віталій Казаков, дворазовий срібний призер Паралімпійських ігор з біатлону Олександр Казик, чемпіон Паралімпійських ігор з біатлону Тарас Радю, чемпіон, срібний і бронзовий призер Паралімпійських ігор з біатлону та лижних гонок Ігор Рептюх, чемпіон і бронзовий призер Паралімпійських ігор з біатлону та лижних гонок Юрій Уткін.

Орден княгині Ольги ІІ ступеня отримала дворазова чемпіонка, триразова срібна і бронзова призерка Паралімпійських ігор з біатлону та лижних гонок Оксана Шишкова, а чемпіонка і триразова бронзова призерка Паралімпійських ігор з біатлону та лижних гонок Людмила Ляшенко — орден княгині Ольги ІІІ ступеня.

Також президент вручив спортсменам-лідерам — призерам Паралімпіади Сергію Кучерявому, Івану Марчишаку, Олександру Мукшіну, Руслану Переходу медалі За працю і звитягу.

Нагадаємо, 9 березня на 35-тисячному стадіоні міста Пхенчхан у Південній Кореї відбулася урочиста церемонія відкриття ХІІ зимових Паралімпійських ігор — 2018. Україна зайняла 6 місце у загальнокомандному заліку, завоювавши 22 нагороди.

QHA