КИЇВ (QHA) -

Нападник іспанського «Бетіса» та збірної України Роман Зозуля став членом виконкому Федерації футболу України (ФФУ). Про це повідомляє Sport Arena.

У виконкомі ФФУ звільнилося місце представника чинних гравців після того, як вирішив завершити кар'єру Анатолій Тимощук. Саме його функції надалі виконуватиме Зозуля.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, Роман Зозуля перейшов у «Реал Бетіс» 27 червня 2016 року, розірвавши контракт з ФК «Дніпро» (153 матчі за команду, 39 голів). За півсезону у «Бетіс» форвард награв близько 150 хвилин, не відзначившись при цьому результативними діями. У січні Зозуля був відправлений в оренду до клубу «Райо Вальєкано», проте фанати команди публічно звинуватили його у нацизмі і зажадали від керівництва клубу не здійснювати трансфер.

Президент футбольної Ла Ліги Іспанії Хав'єр Тебас та посол України в Іспанії Анатолій Щерба 7 лютого зустрілися у штаб-квартирі Ліги, щоб обговорити ситуацію з українським форвардом. Сторони дійшли спільного рішення звернутися до уряду Іспанії із закликом висловити підтримку Зозулі, оскільки в результаті скандалу він позбувся права на працю, що є одним з фундаментальних прав людини.

Пізніше у ФІФА українському форварду офіційно дозволили виступати за ФК «Дніпро», щоб мати постійну ігрову практику. Однак і цей перехід зірвався через фінансову скруту «Дніпра».

Зазначимо, що Роман Зозуля активно виконує свій громадянський обов'язок, допомагаючи української армії у боротьбі проти агресії РФ.

ФОТО: інтернет

QHA