ПХЕНЧХАН (QHA) -

Шведський біатлоніст Себастьян Самуельссон закликав наслідувати його приклад і бойкотувати російський етап Кубка світу, який відбудеться в Тюмені з 20 — 25 березня.

— Я думаю, що в країні, у якій немає діючої антидопінгової організації та якій Всесвітнє антидопінгове агентство (WADA) не довірило проводити допінг-тестування, не повинні проводитися змагання. Я сподіваюся, що більше спортсменів виступлять у зв'язку із цим і скажуть, що нам не слід туди їхати, — сказав він.

За його словами, шведська асоціація біатлону дозволила спортсменам самостійно вирішувати — їхати з командою чи ні.

— Я думаю, що відправитися туди — не найкраще рішення. Я повністю впевнений у цьому. Тиск з боку біатлоністів, які закликали забрати у Росії змагання, був шаленим, але цього не сталося. Я вважаю, що це погано, що спортсменів не слухають. Ми знаходимося у Пхенчхані на Олімпіаді і намагаємося зосередитися на змаганнях, але, само собою, ми обговорюємо це питання, — зазначив Самуельссон.

Нагадаємо, раніше депутат Європарламенту Ребекка Хармс закликала політиків та уболівальників бойкотувати Чемпіонат світу з футболу 2018 року, який відбудеться в Росії.

Політик вважає, що РФ — не та країна, де варто проводити подібні змагання.

Джерело: Reuters

QHA