КИЇВ (QHA) -

Федерація біатлону США оголосила бойкот етапу Кубка світу, який пройде з 22 по 25 березня в Тюмені (Росія). Про це федерація повідомила на сторінці у Twitter.

Зазначається, що відповідне рішення прийняте заради безпеки спортсменів.

— Росія як і раніше не відповідає кодексу Всесвітнього антидопінгового агентства, спортсменам, які приїздять туди, загрожує небезпека. Влаштування змагань у Тюмені є потворним посланням миру в плані антидопінгової байдужості, сказано у повідомленні.

Слідом за США про своє рішення бойкотувати етап Кубка світу в РФ заявила Федерація біатлону Чехії. Як зазначив її голова Іржі Хамза, таким рішенням збірна Чехії демонструє своє несхвалення вживання допінгу російськими спортсменами.

Про бойкот змагань через недовіру до російської антидопінгової системі повідомила і Асоціація біатлону Канади у відкритому листі президенту Міжнародного союзу біатлоністів Андерсу Бессебергу.

Нагадаємо, шведський біатлоніст Себастьян Самуельсон закликав наслідувати його приклад і бойкотувати російський етап Кубку світу з біатлону, який відбудеться у Тюмені з 22 по 25 березня. За його словами, шведська асоціація біатлону дозволила спортсменам самостійно приймати рішення — їхати з командою чи ні.

Джерело: idnes.cz

QHA