КИЇВ (QHA) -

Більше 2 тисяч уболівальників мадридського "Реалу" повернули квитки на фінал Ліги чемпіонів УЄФА, який відбудеться у Києві 26 травня, повідомляють світові спортивні видання.

Причина, з якої уболівальники вирішили повернути квитки, пов'язана з логістичними проблемами і складною ситуацією з розміщенням в українській столиці.

Відзначається, що з 12,802 квитків на фінал Ліги чемпіонів у Києві, виділених уболівальникам "Реалу" за квотою клубу, 2 тис 200 квитків уже повернули.

Нагадаємо, що матч фіналу Ліги чемпіонів між футбольними клубами "Реал Мадрид" і "Ліверпуль" відбудеться 26 травня на стадіоні "Олімпійський" у Києві.

Раніше QHA повідомляло, що в суботу, 26 травня, очікується на прибуття до Києва до 100 тисяч уболівальників на фінал Ліги чемпіонів.

Як заявив менеджер з транспорту і мобільності під час проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА Сергій Хижняк, аеропорт "Бориспіль" працюватиме на межі своїх можливостей. Зокрема, буде використаний військовий сектор, а також відкриють законсервований термінал "B".

Тим часом посольство Великобританії в Україні опублікувало рекомендації уболівальникам футбольного клубу "Ліверпуль" щодо поведінки у Києві. Дипломати просять британців бути дуже обережними і пильними, так як, за їхніми словами, в столиці України "бувають випадки нападу на іноземних громадян на расовому ґрунті".

QHA