ХАРКІВ (QHA) -

Кореспондент QHA перед початком поєдинків взяв інтерв'ю у тренера турецької збірної Ishak Tiryaki

Яку головну мету ви ставите перед спортсменами?

— Найголовніша мета нашої збірної — взяти максимум путівок на Чемпіонат світу, який пройде у Німеччині. Друга мета, звичайно ж, завоювати медалі цього Чемпіонату Європи. І все ж основне завдання — виграти ліцензії на Чемпіонат світу.

У кого зі спортсменів найбільш високі шанси пробитися на Чемпіонат світу?

— Найбільше шансів виграти путівки на світову першість у бійців у ваговій категорії до 49 кг, до 56 кг, до 60 кг, до 75 кг, до 91 кг. Всього в нашій команді 9 спортсменів і ми сподіваємося, що всі вони покажуть кращі результати.

Передбачаючи ваше запитання, хотілося б сказати, що нам дуже сподобалося в Україні, у Харкові. Тут живуть дуже відкриті та доброзичливі люди. Організація змагань на найвищому рівні. Велике спасибі приймаючій стороні.

Буквально через тридцять хвилин на першому рингу зійшлися в бою спортсмен з Туреччини Sipal Onur і білоруський боксер Кастрамін Павло. Дуже складний бій для технічного і швидкого турецького бійця почався і тривав до кінця другого раунду цілком вдало. Бій не був перерваний у кінці другого раунду, коли бійцеві з Білорусі розсікли брову. А ось у третьому раунді Павло Кастрамін зібрався і проявив таку волю до перемоги, що Sipal Onur нічого не зміг протиставити. Бій закінчився перемогою білоруса за очками.

Чемпіонат Європи з боксу серед любителів триватиме в Харкові до 24 червня. Протягом найближчих двох днів триватимуть відбіркові поєдинки, після чого спортсмени з тридцяти дев'яти країн продовжать боротьбу за путівки на Чемпіонат світу і медалі європейської першості у 1/8 фіналу. Всього у Чемпіонаті Європи беруть участь 390 спортсменів.

QHA