СІВАС (QHA) -

Турецький клуб "Сівасспор" веде перемовини щодо 28-річного півзахисника київського «Динамо» Сергія Рибалки. Обидва клуби планують днями завершити угоду, умови якої не повідомляються.

Як відомо, контракт Рибалки з «Динамо» підписаний до 31-го грудня 2018 року. Минулий сезон Рибалка провів у «Сівасспор» на правах оренди. Сергій зіграв за команду 21 матч, забив 1 гол і віддав 5 результативних передач.

Головний тренер «Сівасспор» Тамер Туна заявив, що український футболіст бажає виступати у формі турецького клубу.

— Я знаю, що два гравці (Анрі Севе і Сергій Рибалка) хотіли б виступати за наш клуб. Нам варто виявляти терпіння, — сказав він.

Раніше QHA повідомляло, що нападник ФК Шахтар Руслан Фомін, який поїхав на тренувальний збір разом з «Маріуполем», отримав пропозицію від одного з турецьких клубів. Однак гравця бентежить те, що клуб знаходиться у тій частині Туреччини, яка межує з сирійським кордоном і зоною бойових дій.

Відзначимо, у серпні 2017 року екс-захисник донецького клубу «Шахтар» Олександр Кучер завершив свої виступи за клуб і перейшов до турецької команди «Кайсеріспорт». Кучер підписав угоду з турецьким клубом на 1 рік.

Джерело: Sport.ua, trtspor

QHA