КИЇВ (QHA) -

Поборотися за Кубок Стелли Захарової щороку до Києва з'їжджаються представники різних країн. Сьогодні Ukraine International Cup — одна з найпопулярніших спортивних подій у світі, стверджує заступник директора департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Олексій Трофимов.

Цей турнір вже став візитною карткою Києва. Він дуже популярний серед спортсменів і про рівень цієї події можна судити по тому, які поважні й відомі гості сюди приїздять, які талановиті гімнасти виступають, зазначив Трофимов.

Цього року Ukraine International Cup відсвяткує ювілей — 15-річчя. На жаль, через війну на Сході України багато країн бояться посилати до нас своїх спортсменів.Та й з фінансуванням ситуація теж не з кращих, ділиться організатор заходу, олімпійська чемпіонка Стелла Захарова.

— Щоб провести турнір, нам потрібно 5 млн гривень. Половину цих грошей нам виділили у КМДА, решта  спонсорська підтримка. Саме завдяки спонсорам ми змогли забезпечити хороші подарунки для наших учасників і переможців. Держава навіть медалі нам не дає. Добре, що оплатили оренду готелів та Палацу Спорту, ділиться Стелла Захарова.

Ukraine International Cup унікальний ще й тим, що виступити на ньому можуть як гімнасти-початківці, так і відомі олімпійські чемпіони та призери. Організатори запрошують всіх бажаючих відвідати захід і обіцяють грандіозне шоу від повітряних акробатів та зірок української естради.

QHA