РІО-ДЕ-ЖАНЕЙРО (QHA) - -

5 вересня над Ріо-де-Жанейро було піднято синьо-жовтий прапор. Українська збірна разом з президентом Національного комітету спорту інвалідів Валерієм Сушкевичем, Надзвичайним Повноважним Послом України у Федеративній Республіці Бразилія Ростиславом Троненком, заступником міністра молоді та спорту України — керівником апарату Миколою Даневичем представляли нашу країну під час підняття національного прапора, повідомляє прес-служба Міністерства молоді та спорту України.

— У такі хвилини душа кожного українця переповнює гордість за свою країну. Так на хвилях патріотизму від Валерія Сушкевича прозвучало: «Слава Україні!». У відповідь президент НКСІУ і Ріо почули гучне: «Героям слава!», - йдеться в повідомленні.

Традиційно відкриттю Олімпійських Ігор передує церемонія підняття прапорів. Вона символізує готовність країн до участі в головній події чотириріччя.

Нагадаємо, Україна закінчила участь в ХХХІ Олімпійських іграх, які проходили в Ріо-де-Жанейро на 31-му місці. Вперше з Олімпіади 1996 року в Атланті Україна зібрала на літніх Олімпійських іграх менше 20 медалей, що стало своєрідним антирекордом.

ФОТО: Міністерство молоді та спорту України

QHA