ВАШИНГТОН (QHA) -

У Вашингтоні, в рамках турніру PFL 3, український боєць Павло Кущ прийомом задушення ззаду переміг у другому раунді росіянина Абубакара Нурмагомедова, що є двоюрідним братом чемпіона UFC Хабіба Нурмагомедова.

Абубакар першим пішов в атаку і почав використовувати одиночні удари, у той час як українець більше часу приділяв захисту. В одній з атак у Нурмагомедова пройшло три точних попадання руками, після яких Куща вводило у стан тремтіння. У стійці росіянин виглядав набагато краще.

В середині першої п'ятихвилинки брат чемпіона UFC притиснув українця до сітки, але у клінчі він нічого так і не зробив, змусивши рефері розвести бійців. Потім росіянин продовжив бити Павла у стійці.
 
У другому раунді Кущу довелося йти в атаку, але його точність у стійці була на низькому рівні, поки українець одним шаленим правим аперкотом не відправив суперника у нокаут. Українець хотів добити опонента зверху. Намагаючись врятуватися, Нурмагомедов віддав спину і пропустив удушення ззаду.

Раніше повідомлялося, що український плавець Андрій Говоров, який родом із Севастополя, на змаганнях Sette Colli Trophy у Римі встановив світовий рекорд на дистанції 50 метрів батерфляєм. У фіналі змагань Говоров показав час 22,27 секунди. Це на 16 сотих секунди краще попереднього світового рекорду, який у 2009 році встановив іспанець Рафаель Муньос.

Джерело: Sport.ua

QHA