КИЇВ (QHA) -

Збірна України з біатлону виступатиме на етапі Кубка світу, який відбудеться у березні в Тюмені (Росія). Про це повідомив президент Федерації біатлону України (ФБУ) Володимир Бринзак.

— Моя ж позиція з цього питання така. Тут є чисто спортивна і політична складові. Є наказ міністра спорту про те, що на офіційні змагання, що проводяться в Росії, але під егідою міжнародних федерацій, таких як чемпіонати світу та Європи, етапи Кубка світу і, у нашому випадку, Кубку IBU, ми можемо їхати. Але приймати запрошення на участь в комерційних змаганнях не можемо, — зазначив він.

Бринзак наголосив, що українці мають брати участь в етапі Кубка світу з біатлону в Росії, оскільки потрібно «заробляти якомога вищі місця у загальному заліку і відстоювати національну квоту».

При цьому президент ФБУ зазначив, що українські спортсмени можуть і не поїхати в Тюмень.

— Але якщо на політичному рівні вирішать, що ми не повинні виступати на цих змаганнях — нехай міністерство ухвалить рішення, і ми його будемо зобов'язані виконати, — заявив він.

Нагадаємо, Федерація біатлону США оголосила бойкот етапу Кубка світу, який відбудеться з 22 — 25 березня в Тюмені (Росія). Відповідне рішення схвалено заради безпеки спортсменів. Слідом за США про своє рішення бойкотувати етап Кубка світу в РФ заявили Федерація біатлону Чехії та Асоціація біатлону Канади.

QHA