ТОРОНТО (QHA) -

Цього року українська команда у складі 15 осіб вперше змагатиметься на «Іграх Нескорених».

Спортсмени змагатимуться у таких видах спорту як атлетика, пауерліфтинг, плавання, стрільба з лука, веслування на тренажерах і велоспорт на шосе.

Відкриття ігор проходило у комплексі Air Canada Centre у Торонто. На відкритті змаганнях також були присутні і президент України Петро Порошенко разом з дружиною Мариною.

— Кожен з наших хлопців, які приїхали на Ігри Нескорених до Торонто, — герой. Адже Україна єдина країна на цих змаганнях військових, яка сьогодні бореться за власну незалежність. Ми всі аплодуємо вам стоячи! — написав на своїй сторінці в Фейсбук прес-секретар президента Святослав Цеголко.

«Ігри Нескорених» — міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, засновані принцом Уельським Гаррі у 2014 році. У змаганнях беруть участь військовослужбовці та ветерани з обмеженими фізичними можливостями, придбаними під час виконання службових обов'язків.

Україна у 2017 році вперше отримала право взяти участь у змаганнях як учасник багатьох військових навчань, миротворчих операцій під егідою ООН, а також як країна, військовослужбовці якої мають бойовий досвід при виконанні завдань у рамках АТО.

Нагадаємо, 23 вересня президент України Петро Порошенко провів переговори з міністром закордонних справ Канади Крістіною Фріланд під час свого візиту до Канади.

QHA