ШАРТРЕ (QHA) -

У перший день етапу Кубка світу з плавання в Шартре (Франція) українська спортсменка Дарина Зевіна завоювала дві медалі. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет.

У плаванні на 200 метрів на спині українка встановила рекорд Кубка світу, фінішувавши з результатом 1: 59.35.

На цій дистанції Зевіна обійшла триразову олімпійську чемпіонку ігор в Ріо-де-Жанейро венгерку Катінку Хоссу.

На Олімпіаді в Ріо Хоссу на цій дистанції стала срібним призером, а виграла тоді американка Мейделін Дірадо з результатом 2: 05.99.

На відстані в 50 метрів Дарина Зевіна показала час 26.43 і завоювала срібло.

Нагадаємо, на Олімпіаді в Ріо Зевіна не змогла вийти у фінал, показавши 9 результат в півфінальному запливі. Спортсменка подолала дистанцію за 2: 09.07, що виявилося гірше її результату в попередньому запливі.