КИЇВ (QHA) -

Українські поліцейські чергуватимуть в аеропорту Бориспіль з обличчями, розфарбованими у стилі прапорів футбольних команд "Реал" і "Ліверпуль", заявив головний представник Київської міськдержадміністрації (КМДА) з підготовки до фіналу ЛЧ Андрій Мірошниченко.

Це, за його словами, буде сюприз для уболівальників двох команд, які зіграють у фіналі Ліги Чемпіонів у Києві 26 травня.

— Ми хочемо продемонструвати, що у нас є правоохоронці, але вони неймовірно доброзичливі і з радістю зустрічають усіх наших гостей, — розповів він на прес-конференції.

Він зазначив, що кожен уболівальник, який буде вилітати з Борисполя, отримає у подарунок під час вильоту святковий сувенірний сертифікат з підписами мера Києва Віталія Кличка і президента УЄФА Александера Чеферіна, який підтверджує, що він був присутній на цій події.

Тим часом, як раніше повідомляло QHA, більше двох тисяч уболівальників "Реалу" відмовилися приїжджати до Києва.

Причина, з якої уболівальники вирішили повернути квитки, пов'язана з логістичними проблемами і складною ситуацією з розміщенням в українській столиці.

Тим часом, посольство Великобританії в Україні опублікувало рекомендації уболівальникам футбольного клубу "Ліверпуль" щодо поведінки у Києві. Дипломати просять британців бути дуже обережними і пильними, так як, за їхніми словами, в столиці України "бувають випадки нападу на іноземних громадян на расовому ґрунті".

QHA