КИЇВ (QHA) -

Україна змушена транслювати на своїй території матчі Чемпіонату світу з футболу — 2018, інакше вона буде позбавлена ​​права показувати наступний чемпіонат. Про це журналістам заявив глава Національної громадської телерадіокомпанії України (НГТУ) Зураб Аласанія.

— Додаткова угода щодо придбання виняткових прав на трансляцію повного пакету Чемпіонату світу з футболу в РФ українськими телеканалами "Інтер" і НТН дозволяє сподіватися на показ НГТУ Чемпіонату світу в Катарі, який відбудеться у 2022 році, — зазначив Аласанія.

За його словами, Європейський союз мовників пригрозив, що у разі відмови транслювати Чемпіонат світу з футболу в Росії позбавить Україну прав на трансляцію наступного чемпіонату, а також застосує штрафні санкції. НГТУ придбала права на трансляцію ЧС з футболу ще у 2010 році. Це придбання обійшлося бюджету в 8 мільйонів гривень. У результаті агресивної політики Росії щодо України, у лютому 2018 року Аласанія заявив, що Національна телерадіокомпанія не транслюватиме чемпіонат.

30 травня Inter Media Group (володіє телеканалом "Інтер") заявила, що «Інтер» транслюватиме Чемпіонат світу з футболу — 2018. Телеканал придбав пакет трансляцій чемпіонату в Національної громадської телерадіокомпанії України (НГТУ).

Нагадаємо, США, Канада і Мексика проведуть Чемпіонат світу з футболу 2026 року. Таке рішення було ухвалено 13 червня на конгресі ФІФА у Москві.

Джерело: УНІАН

QHA