КИЇВ (QHA) -

Поєдинок українського боксера Олександра Усика і британця Тоні Белью, який запланований на осінь, може не відбутися. Про це повідомив промоутер Белью Едді Хірн.

— Бій між Усиком і Белью відбудеться тільки за умови, що він буде за всі пояси у першій важкій вазі. Побачимо, що станеться далі, але вчорашні новини означають, що цей поєдинок навряд чи проведемо у 2018 році, — зазначив він.

Бій може не відбутися через те, що представник росіянина Олександра Лебедєва Вадим Корнілов заявив, що WBА вимагає організувати бій Лебедєва і Усика.

— Вчора WBA надіслало листа про те, що вони зобов'язують почати перемовини про бій між Лебедєвим і Усиком. До 3 – 4 жовтня тривають перемовини, якщо ні, то мають бути торги. Дуже великий шанс є, що протягом півроку бій Усик — Лебедєв може відбутися. Але тут багато що залежить від бажання обох сторін, варіантів багато. Зараз складно говорити конкретно, — додав Корнілов.

QHA повідомляло, що бій Усика і Белью мав відбутися у Великобританії. Тоні Белью тоді заявив, що ідеальним місцем для поєдинку була б «Арена О2» у Лондоні.

Джерело: Sky Sports

QHA