КИЇВ (QHA) -

Фанати «Реала» не здавали авіаквитків на фінал Ліги Чемпіонів у Києві. Про це на прес-конференції заявив заступник генерального директора з комерційної діяльності та стратегічного розвитку ДП "Міжнародний аеропорт" Бориспіль" Георгій Зубко, передає кореспондент QHA.

— Квитків ніхто не здавав. Більше того, хтось говорив, що навіть гравці повертали квитки, які їм виділяли для родичів і близьких. Це все неправда. Наразі все якраз навпаки, аеропорт працює на піку своїх можливостей, щоб задовольнити попит, — зазначив він.

Також Зубко уточнив, що для родичів і близьких гравців команд буду виділені спеціальні рейси і окремий супровід.

— Для родичів і близьких гравців виділили окремі рейси на широкофюзеляжних літаках. Вони будуть прибувати окремо від усіх уболівальників і окремо супроводжуватися протягом усього періоду перебування в аеропорту, — сказав Зубко.

Він також додав, що позиція аеропорту досить прозора і що вони не намагаються регулювати ринок, тим не менш, попит тільки підвищується.

Нагадаємо, раніше бойовики терористичної організації ІДІЛ поширили погрози на адресу фіналу Ліги Чемпіонів, який відбудеться 26 травня у Києві, про це повідомило британське видання The Sun.

QHA