КИЇВ (QHA) -

Колишній чемпіон світу у суперважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF, IBO, український боксер Володимир Кличко прийняв рішення завершити боксерську кар'єру. 41-річний боєць виступив із відеозверненням, опублікувавши його на своєму офіційному каналі в YouTube.

— 27 років тому я зробив свій кращий вибір. Обрав професію, яка стала моїм життям. Я почав свою подорож у спорті. Обраний шлях відкрив мені світ. У буквальному сенсі слова. У якийсь момент життя в силу різних обставин ми повинні або хочемо перемкнути активну частину життя і підготуватися до нової глави. До нових викликів, випробувань, з якими доведеться зіткнутися. Очевидно, я не виняток з правил. І зараз прийшла моя черга зробити це. Я роблю це з деяким хвилюванням. Але я готовий до випробувань. Я очікую і сподіваюся, що моя наступна кар'єра, яку я спланував і вже паралельно почав кілька років тому, стане такою ж успішною, як і попередня.

Зазначимо, Кличко професійно виступав у боксі з 1996 року у важкій ваговій категорії. Він був чемпіоном світу за версіями WBO, IBO, IBF і WBA. 1996 року Кличко взяв золото на Олімпійських іграх в Атланті.

За 21 рік кар'єри Кличко провів 69 боїв, здобувши 64 перемоги (з них 53 нокаутом).

Нагадаємо, 29 квітня Кличко програв у титульному бою Джошуа в Лондоні на знаменитому стадіоні «Уемблі».

Як повідомляло QHA, раніше також ходили чутки про реванш між Джошуа і Кличком в листопаді цього року.

ФОТО: інтернет

QHA