ЗАГРЕБ (QHA) -

Колишнього футболіста і тренера-селекціонера київського «Динамо» Огнєна Вукоєвича виключили з тренерського штабу збірної Хорватії і делегації команди на ЧС – 2018.

У заяві Федерація футболу Хорватії наводяться вибачення перед російською публікою за дії члена хорватської делегації.

У хорватській федерації також назвали «спірним» опублікований після матчу Хорватія — Росія Вукоєвичем відеоролик за участю також захисника збірної Хорватії та екс-гравця «Динамо» Домагоя Віди, на якому лунав лозунг «Слава Україні!».

— Федерація футболу Хорватії вирішила скасувати акредитацію Вукоєвича як члена збірної команди на чемпіонаті світу ФІФА і звільнити його від обов'язків у якості спостерігача для збірної Хорватії. Хорватська футбольна федерація вибачається перед російською публікою за дії члена хорватської делегації, — йдеться у повідомленні.

Федерація відзначає, що Огнєн Вукоєвич і Домагой Віда також приносять вибачення за свої заяви, які "жодним чином не припускали наявності політичних анотацій, але які, на жаль, залишили місце для таких тлумачень".

Окрім того, на сайті опубліковано і заяву самого Вукоєвича.

— Я розумію, що мої заяви, на жаль, могли бути витлумачені по-різному, через що шкодую. Я прошу вибачення у російської громадськості, якщо вони так зрозуміли мої заяви. Я дуже пишаюся тим, чого збірна Хорватії вже домоглася в Росії, і я бажаю їй успіху в решті турніру. Я буду їхнім найбільшим уболівальником до самого кінця, — заявив футболіст.

Нагадаємо, Центральне розвідувальне управління (ЦРУ) США привітало учасників чвертьфінальних матчів ЧС – 2018, у тому числі й Росію, і опублікувало карту з українським Кримом.

QHA