КИЇВ (QHA) -

Логотип російського «Газпрому» прибрали з рекламних банерів, які знаходяться у фан-зоні Ліги Чемпіонів на Хрещатику. Про це повідомив офіційний представник Київської міської державної адміністрації (КМДА) з питань підготовки до фіналу ЛЧ-2018 у Києві Андрій Мірошниченко на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що UEFA підтримав позицію КМДА про неможливість використання логотипу «Газпром» у якості партнера UEFA під час оформлення банерів.

— Масові акції протесту, акти вандалізму і графіті-шоу скасовуються. УЄФА погодився з позицією КМДА про неможливість використання логотипів «Газпрому» навіть у якості інформації про партнерів Ліги Чемпіонів. Усе прибрано. Уже зараз друкується нове оформлення, яким замінять демонтоване. Усім вдячні за розуміння, — написав він.

Раніше QHA повідомляло, що в суботу, 26 травня, очікується прибуття до Києва до 100 тисяч уболівальників на фінал Ліги чемпіонів.

Як заявив менеджер з транспорту і мобільності під час проведення фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА Сергій Хижняк, аеропорт "Бориспіль" працюватиме на межі своїх можливостей. Зокрема, буде використаний військовий сектор, а також відкриють законсервований термінал "B".

Тим часом, посольство Великобританії в Україні опублікувало рекомендації уболівальникам футбольного клубу "Ліверпуль" щодо поведінки у Києві. Дипломати просять британців бути дуже обережними і пильними, так як, за їхніми словами, у столиці України "бувають випадки нападу на іноземних громадян на расовому ґрунті".

QHA