QHA – Агентство «Кримські новини»

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ

принципи конфіденційності

Сайт www.qha.com.ua зберігає конфіденційність.

Що включають в себе принципи конфіденційності?

- Інформація осіб, які передплатили на сайт www.qha.com.ua і отримують розсилку та інші послуги, прихована. Дана інформація не знаходиться у відкритому доступі і її не можуть використовувати треті особи, які не керують і не контролюють сайт www.qha.com.ua.

- На нашому сайті може збиратися Ваша технічна інформація і дані про програмне забезпечення. Дана інформація, яка включає в себе IP адресу, вид браузера, операційну систему, домен, терміни доступу і адреси веб-сайтів, не продається третім особам, не розміщується у відкритому доступі, не міститься на сайті.

- Отримана інформація використовується як керуюче джерелодля профіля користувача, звіту і демонстрації послуг. Наш сайт використовує отриману від Вас інформацію для поліпшення і розвитку сайту, створення профілю користувача і статистичних даних, визначення найбільш читаних новин і відправки розсилки через електронну пошту.

Збір і використання даних

- Зберігається конфіденційність інформації, отриманої від Вас при підписці на сайт www.qha.com.ua.

- При підписці на сайт від Вас вимагається вказати ім'я, адресу електронної пошти та інші дані. Таким чином на кожну адресу електронної пошти здійснюється розсилка, в яку входять текстові, фото і відео новини, аналітичні статті. Передплатники мають право відмовитися від безкоштовної розсилки.

- ЗМІ різних країн, зокрема України, Туреччини, Росії, США та Німеччини, є нашими передплатниками. Поруч із засобами масової інформації QHA також надає послуги громадським організаціям, офіційним органам, банкам, ВНЗ, профспілкам, іноземним місіям та фізичним особам. Для поліпшення і розвитку послуг зібрані дані можуть аналізуватися і включатися у звіти.

Публікація і розголошення інформації

- Опублікована на сайті www.qha.com.ua інформація доступна всім, також вона розсилається передплатникам і користувачам соціальних мереж.

Конфіденційність і безпека

Для працівників нашого сайту обмежений доступ до даних передплатників. Тільки в необхідних випадках уповноважений персонал може отримати доступ до інформації користувача щодо передплати.

Умови надання послуг і використання новин

- Права на текстові та візуальні новини та фотографії, що публікуються на сайті www.qha.com.ua і розсилаються передплатникам, належать Агентству «Кримські новини» (Qırım Haber Ajansı).

- Заборонено повне або часткове використання або копіювання текстових новин або фотографій без узгодження QHA, а також передача їх особам або організаціям, які не є передплатниками QHA.

- Користувачі соціальних мереж можуть ділитися новинами, опублікованими на сайті qha.com.ua, вказуючи при цьому електронне посилання новини.

 - При використанні ексклюзивного матеріалу QHA вказівкаджерела і посилання обов'язкова.

- Доступ до сайту www.qha.com.ua не надає користувачам права на матеріали сайту або авторські права QHA.

- Зазначені у текстах новин посилання на інші сайти дані для зручності. QHA не несе відповідальності за матеріали інших сайтів.