КИЇВ (QHA) -

Реконструкція великих і маленьких чаш центрального Київського фонтану практично закінчена. Про це розповів заступник голови КМДА Петро Пантелєєв. 3 роки тому, під час Революції Гідності, конструкція була сильно пошкоджена, і в минулому році її вирішили відновити.

— Фонтан — це наша візитна картка, це душа міста. Це привабливо як для туристів, так і для киян. І я можу сказати, що в цьому році в нашому місті будуть працювати всі вісім фонтанних комплексів, — заявив заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

У фонтанах на Майдані Незалежності повністю замінили гранітну основу і встановили насосні системи. Оскільки їх планують зробити світломузичними, додатково встановлять ще 700 світлодіодних ламп.

— Ми вже підібрали 20 музичних композицій української та зарубіжної естради, які використовуємо в шоу. Озвучку буде чутно безпосередньо поблизу фонтанів і на оглядовому майданчику, — розповів генеральний директор компанії «Енерго-інвест» Сергій Фіщук.

Також на Майдані планують встановити 10 відеокамер, щоб стежити і за роботою водних конструкцій, і за поведінкою відпочиваючих. Всього на реконструкцію фонтанів у центрі Києва витратили 32 млн грн. Насолодитися яскравим водно-світловим шоу кияни та гості столиці зможуть вже з першого травня.

QHA