МАРРАКЕШ (QHA) -

Країни, які найбільше схильні до кліматичних змін, підписали угоду про повний перехід на відновлювані джерела енергії до 2050 року. Такий крок був продиктований реальною загрозою підвищення загальної температури на Землі більш ніж на 1,5 градуса.

До цього рішення вони прийшли на Всесвітній конференції з питань зміни клімату, яка проходила в Марокко і завершилася 18 листопада.

Більш того, Німеччиною було ініційовано створення офісу з екологічних питань, який консультуватиме країни в питаннях енергопереходу.

У відповідь на заяви новообраного президента США Дональда Трампа про те, що він не вірить у загрозу глобального потепління, міністр закордонних справ Марокко Салахеддін Мезуар, який очолює оргкомітет Всесвітньої конференції ООН з питань зміни клімату, заявив, що міжнародне співтовариство веде "велику битву за майбутнє нашої планети ", і закликав Трампа до "прагматизму" і "почуття обов'язку".

Нагадаємо, Україна ратифікувала Паризьку угоду у вересні і в рамках цього проекту планує знизити викид парникових газів на 40% вже до 2030 року.

ФОТО: інтернет

QHA