КИЇВ (QHA) -

У Києві розпочалася підготовка до завершення опалювального сезону, яке планується на 6 квітня, йдеться у розпорядженні київської мерії.

Заступник голови столичної мерії Петро Пантелєєв заявив, що з 4 квітня і у найближчі дні середньодобова температура повітря у столиці буде значно вищою за +8 градусів, що дає підстави припинити теплопостачання.

— У зв'язку із цим місто надає доручення теплопостачальним компаніям — ВАТ "Київенерго", ТОВ "Євро-Реконструкції" та іншим — стати до згортання систем теплопостачання, — заявив Пантелєєв.

Тим часом адміністративні будівлі почали відключати від тепла ще раніше і на вчорашній день більше 500 адміністративних будівель і офісних приміщень уже відключені від опалення.

— Технологічно треба 2–3 дні на відключення, плануємо уже 6 квітня завершити відключення, щоб людям прийшли мінімальні рахунки за тепло, — написав Пантелєєв на своїй сторінці у Facebook.

Як відомо, згідно з чинним законодавством, рішення про початок та завершення опалювального сезону ухвалюють місцеві органи влади, з огляду на температурні показники.

Нагадаємо, раніше начальник відділу агрометеорології Українського гідрометеорологічного центру Тетяна Адаменко заявила, що інтенсивне потепління в Україні очікується з 4 квітня.

QHA