СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

У «Верховному суді Криму» зірвалося 99-е засідання суду окупантів стосовно заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза через проблеми з електрикою. Відео з відомостями адвоката Миколи Полозова з суду виклав на своїй сторінці у Facebook заступник голови Меджлісу Наріман Джелял.

Адвокат повідомив, що спочатку електрику відключилася у будівлі суду, а потім стало відомо, що у слідчому ізоляторі, де утримується Ахтем Чийгоз, світла не буде ще близько 2 годин. Відповідно було вирішено перенести засідання у зв'язку із неможливістю забезпечити присутність обвинуваченого.

— Раптово у Верховному суді республіки Крим згасло світло. Через 15 хвилин світло у суді відновили, однак надійшла інформація, що у слідчому ізоляторі також відсутнє світло, фактично блекаут і протягом 1,5-2 годин його відновити буде неможливо.

Микола Полозов вказав, що захистом надавалися скарги про доставку Ахтема Чийгоза до зали суду у зв'язку із тим, що відбувається затягування розгляду через збої у трансляції. Судом дані клопотання були проігноровані.

— Захист неодноразово вказував у своїх клопотаннях, що збої у відеотрансляції затягують судовий процес, але суд не прислухається.

Засідання і допит чергового свідка було вирішено перенести на завтра, 5 квітня, на першу половину дня.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 27 березня захист Ахтема Чийгоза клопотав про залучення доповіді про події 26.02.14, підготовленої групою правозахисних організацій з 4 країн, проте підконтрольний Кремлю суд відмовив у цьому.

ФОТО: інтернет

 

QHA