СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Айдер Азаматов, адвокат затриманого в анексованому Криму Олександра Стешенка, подав у поліцію заяву про викрадення свого підзахисного.

Про це Азаматов повідомив на своїй сторінці у Facebook.

За словами адвоката, останнє місце, де бачили Стешенка і де він був викрадений невідомими, знаходиться у 5 метрах від відділку поліції.

— Направив заяву в поліцію про викрадення Стешенка Олександра. До речі, останнє місце, де його бачили і де він, власне, і був викрадений невідомими, знаходиться у 5 метрах від відділку поліції, куди і було подано заяву. Крадуть прямо "під носом" у правоохоронців, — написав він.

Раніше Азаматов повідомив, що Стешенко був викрадений невідомими. За його словами, Олександр відбув адмінарешт, після якого був викрадений невідомими особами.

Ні ФСБ, ні "управління прикордонної служби Криму" не знають, де він.

Адвокат зазначив, що Стешенка затримали в районі залізничного вокзалу. Співробітники поліції зробили йому зауваження за паління у недозволеному місці і запропонували пройти у відділення поліції.

Раніше адвокат сім'ї Стешенка Едем Семедляєв заявив, що затриманого харків'янина знайшли в ІТТ міста Сімферополя. Термін його арешту мав закінчитися 24 квітня.

Відзначимо, що Олександр Стешенко був затриманий 11 квітня російськими силовиками на КПВВ "Чонгар"  на в'їзді в окупований Крим.

Він їхав в гості до знайомої, яка раніше проживала у Харкові. За словами матері, в останній раз Олександр вийшов на зв'язок вранці 11 квітня. Він повідомив, що «прикордонники» РФ на Чонгарі засумнівалися в його схожості з фотографією у паспорті.

QHA