СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Адвокат фігурантів "ялтинської групи" Едем Семедляєв заявив, що на майбутніх засіданнях суду будуть допитані нові свідки обвинувачення, повідомляє правозахисна група "Кримська солідарність" на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, на сьогоднішньому засіданні оголошувалися тільки матеріали кримінальної справи.

— Завтра також очікується оприлюднення цих матеріалів, — сказав він.

Відповідаючи на запитання про ймовірність нових доказів у надуманій справі, Семедляєв зазначив, що нових доказів не може бути, тому що слідство вже закінчилося, тому прокурор оголошує лише ті, які раніше зібрало слідство.

Адвокат також зазначив, що вчора на суді мали допитувати заступника муфтія Криму, однак через стан його здоров'я допит не відбувся.

Нагадаємо, вчора адвокати фігурантів "ялтинської групи" — Еміль Курбедінов та Едем Семедляєв заявили, що свідок обвинувачення у справі "ялтинської групи" виявив стійкість і не дав обвинувальних свідчень проти кримських мусульман, незважаючи на залякування співробітниками ФСБ.

Відзначимо, 11 лютого 2016 року в окупованому Криму були затримані: Муслім Алієв з Алушти, житель села Краснокам'янка Енвер Бекіров, житель Ялти Вадим Сірук, а також Емір-Усеін Куку — член Контактної групи з прав людини. 18 квітня того ж року були затримані Арсен Джеппаров і Рефат Алімов.

Раніше QHA повідомляло, що свідка обвинувачення у справі "ялтинської групи" опитали у секретній кімнаті.

QHA