КИЇВ (QHA) -

Бійку за участі в'язня Кремля Володимира Балуха спровокував начальник ізолятора Валерій Ткаченко, заявила адвокат українця Ольга Дінзе.

За її словами, інцидент стався у той момент, коли Балух стояв спиною до стіни. Ткаченко намагався протиснутися між Балухом і співробітником СІЗО, хоча у цьому не було необхідності.

— У цей момент Ткаченко завдає удару правою рукою Балуху в область спини. Після чого швидко відходить і Балух замахується у бік наглядача, проте удару так і не завдає. Усе це супроводжувалося образами у бік Балуха, приниженням його матері, приниженням за національною ознакою, такими словами як "треба винищити українців у Криму як рід". Балух спалахнув, але його зупинили інші співробітники, і Ткаченко почав бити українця, — розповіла Дінзе.

Адвокат додала, що подія була знята на камеру спостереження і долучена до справи.

Раніше QHA повідомляло, що обвинувачення запросило для українського активіста Володимира Балуха 4 роки колони за нібито побиття начальника ІТТ Ткаченка.

Балуха звинуватили нібито за дезорганізацію роботи Роздольненського ізолятора тимчасового тримання в окупованому Криму.

QHA повідомляло, що окупанти продовжили Володимиру Балуху запобіжний захід. Таким чином, він перебуватиме під арештом до 18 серпня.

Джерело: 112.ua

QHA