СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Сьогодні, 26 квітня, адвокат затриманого в окупованому Криму Олександра Стешенка Айдер Азаматов отримав постанову так званого Залізничного районного суду Сімферополя, на підставі якої українець відбув 12 діб адміністративного арешту.

У документі наголошується, що 12 квітня 2018 року, о 16:00 Стешенко, перебуваючи на автостанції "Курортна" у Сімферополі, не виконав вимоги співробітників так званої поліції — сержанта Бабій А.В. і прапорщика Асанова У.А., а саме — не пред'явив посвідчення особи і відмовився пройти в службовий автомобіль.

Вирок оголосив «суддя» Залізничного районного "суду" кримської столиці Колоцей М.В. Протокол про адміністративне правопорушення склав майор поліції Блохін Я.А. У якості свідків вказані якісь Клешньов Г.А. і Плотніков Н.А.

У своєму поясненні Олександр Стешенко вказав, що визнає провину, і підписав відмову від адвоката. У документі видно, що дата складання була вручну виправлена ​​на 12 квітня. Згідно з наданими документами, з 12 квітня українець відбував адміністративний арешт у спецприймальнику на вул. Павленко, 1.

Нагадаємо, адвокат Олександра Стешенка Айдер Азаматов заявив, що харків'янин зник. Адвокат зазначив, що шукав Стешенка в декількох «судах» анексованого півострова, "управлінні" ФСБ, "управлінні" прикордонної служби та спецприймальнику, де його тримали.

QHA повідомляло, що силовики в окупованому Криму вивезли затриманого українця Олександра Стешенка у невідомому напрямку.

Раніше адвокат сім'ї Стешенко Едем Семедляєв заявив, що затриманого харків'янина знайшли в ІТТ міста Сімферополя. Термін його арешту мав закінчитися о 22:00 24 квітня.

Відзначимо, Стешенко був затриманий 11 квітня російськими силовиками на КПВВ "Чонгар" на в'їзді в окупований Крим.

Він їхав в гості до знайомої, яка раніше проживала у Харкові. За словами матері, в останній раз Олександр вийшов на зв'язок вранці 11 квітня. Він повідомив, що «прикордонники» РФ на Чонгарі засумнівалися в його схожості з фотографією у паспорті.

Джерело: КримSOS

QHA