КИЇВ (QHA) - -

Активіст «Євромайдану» Олександр Костенко, засуджений у Криму і відбуваючий покарання у колонії російського міста Кірово-Чепецьку, може втратити руку після тортур співробітниками кримського ФСБ. Про це в Фейсбуці повідомив звільнений з російського ув'язнення український активіст Геннадій Афанасьєв.

— За останньою інформацією, якщо нашому політв'язню Олександру Костенко не зроблять операцію на зламаній ФСБ руці, він її повністю втратить, — написав Афанасьєв.

Нагадаємо, Олександр Костенко брав активну участь у протестах на Майдані в Києві. У анексованому Криму йому присудили чотири роки і два місяці тюремного ув'язнення. За версією слідства, 18 лютого 2014 року під час «масових заворушень» у Києві Костенко заподіяв тілесні ушкодження співробітнику кримського спецпідрозділу «Беркут».

У кінці лютого 2016 року президія підконтрольного Росії Верховного суду Криму розглянула касаційну скаргу захисту Костенка і винесла рішення: «залишити судові акти без зміни, призначити шляхом поглинання більш суворого менш суворим покаранням 3 роки 6 місяців позбавлення волі».

ФОТО: інтернет

QHA