СІМФЕРОПОЛЬ / АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

Терміни будівництва автомобільної дороги до Кримського мосту з боку Керчі можуть бути зірвані. Про це йдеться у листі, направленому главою підконтрольного Кремлю уряду Криму Сергієм Аксеновим віце-прем'єру Росії Дмитру Козаку та міністру транспорту Максиму Соколову.

У листі, з копією якого вдалося ознайомитися, Аксьонов вказує, що висновок експертизи на проект забезпечення транспортної безпеки дороги не було отримано у встановлений графіком термін. Невиконання робіт із забезпечення безпеки дороги, згідно зі словами Аксенова, може призвести до зриву термінів виконання робіт на «сполучених з об'єктом ділянках».

У Мінтрансі заявили, що «заходи щодо забезпечення транспортної безпеки Кримського мосту, необхідні до моменту запуску руху, реалізуються в повному обсязі і будуть завершені вчасно».

Представник віце-прем'єра Дмитра Козака у свою чергу повідомив, що в уряді не мають відомості щодо відставання від термінів по жодному з етапів будівництва мостового переходу через Керченську протоку.

Як писало QHA, міністр юстиції України Павло Петренко заявив, що будь-яка компанія, яка залучена до будівництва Керченського мосту, потрапить під міжнародні санкції.

Міністр додав, що це чітка позиція американських і європейських партнерів України, що є серйозним аргументом.

Раніше повідомлялося, що в РФ розпочали онлайн-голосування, де жителі Росії можуть вибрати назву мосту, що будується в анексованому Криму.

QHA писало, що «влада» анексованого Криму запропонувала побудувати нову залізницю протяжністю 215 кілометрів від Керчі до Сімферополя через Білогірськ, яка б безпосередньо з'єднала центральний Крим з мостом через Керченську протоку.

Джерело: РБК

QHA