СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

«Глава» анексованого півострова Сергій Аксенов сказав, що передача у власність Росії декількох кримських санаторіїв для дітей — це нормальна практика.

Незаконну передачу санаторію «Піонер» в Євпаторії Республіці Інгушетії «влада» Криму називає інвестиційним проектом, а її узгодження і підписання планують на форумі в Сочі, який відбудеться з 14 — 16 лютого.

— Ми попередньо колегам (з Інгушетії — ред.) запропонували ті об'єкти, які у напівпрацездатному стані і вимагають великих інвестицій, і на які не було пропозицій від приватних інвесторів з Росії. Взагалі, практика передачі у власність суб'єктів Російської Федерації з метою заповнення санаторіїв і вкладення в них коштів є, і це нормально, — заявив Аксенов.

Нагадаємо, що окупанти збираються передати Республіці Інгушетії у безкоштовне користування євпаторійський табір «Піонер». Влада Інгушетії вже заявила, що планує оздоровлювати в ньому дітей зі своєї республіки. При цьому передача «Піонера» — не перший випадок, коли «влада» Криму незаконно передає Росії дитячі санаторії. Минулого року Чечні віддали будівлю в Алушті для відкриття табору для дітей, а Республіці Башкортостан окупанти віддали санаторій «Ювілейний» в Євпаторії.

Джерело: Кримінформ

QHA