СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

 

Завод "Кримський титан" має компенсувати усі витрати, яких зазнала держава у результаті надзвичайної ситуації в Армянську, заявив голова маріонеткового уряду Криму Сергій Аксенов.

За його словами, може йтися і про будівництво нового заводу з нейтралізації кислот.

— Як тільки побачу письмовий висновок і рекомендації Росприроднагляду і Росспоживнагляду, ми тут же зробимо висновки, якої потужності має бути виробництво, які види розчинів для локалізації ситуації потрібно буде застосовувати. З огляду на те, що ситуація має ознаки надзвичайної, держава вкладатиме кошти, але вважаю, що витрати мають компенсувати власники заводу "Кримський титан". Це справедливо.

Аксенов зазначив, що влада Криму може націоналізувати завод "Кримський титан", якщо власник не забезпечить фінансування цих проектів.

— Прокуратура і Слідчий комітет опитали понад 150 осіб. Як тільки будуть офіційні висновки комісії, буде і вирішення питання. Поки ж можна зробити висновки на підставі заключень наукових організацій.

 

Раніше Аксенов заявив, що в Армянську планують побудувати завод з нейтралізації кислотних стоків, щоб "мінімізувати шкоди навколишньому середовищу і людям".

QHA