СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Призначений Кремлем глава окупованого Криму Сергій Аксьонов 31 січня під час зустрічі з головою так званого Держкомітету з цінами і тарифами РК Ніною Зотіч заявив про необхідність підвищення тарифів ЖКГ.

— Не дивлячись на те, що кримські тарифи на сьогоднішній момент у середньому нижчі загальноросійських, є чітке розуміння необхідності їх підвищення до економічно обґрунтованого рівня. Однак робити це слід поступово та одночасно зі зростанням доходів населення, щоб не було ніяких перегинів, — йдеться в повідомленні Аксьонова на його сторінці в ФБ.

Крім того, Аксьонов додав, що необхідно проводити спеціальні заходи для інформування громадян про нарахування тарифів, так як люди «часто не розуміють, чому та чи інша організація позначає певну суму». Також він запропонував організовувати методичні заняття з працівниками підприємств для підвищення грамотності та поліпшення точності розрахунків.

Як повідомляло QHA, у листопаді 2016 року уряд Росії відмовився підвищувати тарифи ЖКГ у Криму, переклавши тим самим навантаження на 83 області, краю і республіки Російської Федерації.

ФОТО: інтернет

QHA