СІМФЕРОПОЛЬ / Акмесджит (QHA) -

Житлові будинки для переселенців у Цементній слобідці, до яких вже встигли вселити десятки сімей, виявилися в переліку незаконних споруд. Про це повідомляють «Новини Криму».

До цього «уряд» Криму ввів заборону на капітальне будівництво в містах і районах півострова.

До списку компаній, що проводили незаконне (з точки зору кримської «влади») будівництво, увійшла і компанія, яка зводить будинки в Нижньому Сонячному і побудовані нею 2 будинки, а також незавершені житлові об'єкти для переселенців.

При цьому самопроголошений кримський «прем'єр» особисто курував це будівництво. Будинки були введені в експлуатацію 30 березня, а в кінці квітня після дощів просів цоколь одного з будинків, через що утворилася величезна тріщина, а в деяких місцях почали провалюватися пішохідні доріжки.

Нагадаємо, як повідомляло QHA, 25 квітня самопроголошений кримський «прем'єр» Сергій Аксьонов заборонив починати і продовжувати будівництво на території низки міст і районів окупованого Криму будь-яких будівель та інших об'єктів капітального будівництва, якщо воно фінансується не з бюджету кримського «уряду» або країни-окупанта РФ.

ФОТО: інтернет

QHA