СІМФЕРОПОЛЬ/АК'МЕСДЖИТ (QHA) -

«Верховний суд» окупованого Криму зобов'язав Сергія Аксьонова забезпечити явку свого чиновника — свідка у справі Ахтема Чийгоза — Заура Смирнова, який знову не з'явився на засідання. Про це у відеозверненні, опублікованому Заїром Смедляєвим, повідомив адвокат Микола Полозов.

У разі невиконання даного доручення Заур Смирнов буде доправлений на засідання примусово.

 За планом сьогодні мав бути допитаний свідок  голова Держкомнацу Криму Заур Смирнов. Однак він повторно не з'явився до зали суду, надіславши електронною поштою заяву про те, що перебуває у відрядженні. У зв'язку з цим захист клопотав перед судом про примусовий привід Смирнова. Суд постановив звернутися до його безпосереднього керівника голови Криму Сергія Аксьонова з вимогою забезпечити явку Смирнова на 27 червня. У разі, якщо Смирнов не з'явиться цього дня, судом буде забезпечений примусовий привід даного свідка, розповів Полозов.

У наявній ситуації адвокати змінили порядок надання доказів і допитали наступного свідка захисту Рустема Хаджаметова.

Раніше один з основних свідків звинувачення у справі Чийгоза Енвер Арпатли під час допиту підтвердив, що функції організації масових заходів 26 лютого 2014 року за стінами Верховної ради АРК були покладені на Заура Смирнова.

Дані свідком показання докорінно спростовують всі звинувачення за сфабрикованою справою щодо Ахтема Чийгоза.

ФОТО: інтернет

QHA